piątek, 27 lutego 2009

Zapraszam serdecznie! Do Awangarda Style - własnie została dodana seria zabójczych spódnic w modną powaljąco kolorowną i radosną krateczke!

pomyśl za wczasu o wiosnie niech nie zaskoczy Cie pustą szafą!

zobaczcie sami:

(modelka: Lady Bennet - przyjaciólka od serca:) zawsze szczupła i chetna do pracy:))

 

zdjęcia pochodzą z plenerowej sesji w skansenie w Wygiełzowie (woj. Małoposkie) obok zamku w Lipowcu. Modelki najkochańsze na świecie: Martucha Angela i Asieńka! oraz  (z domowych sesji) Ann i Kaś:):*

10:34, awangardastyle , Nowości w Awangarda Style
Link
środa, 25 lutego 2009

Cudowna Kolekcja Moniki Temoporek - Tempor. Obsolutnie niesamowite! Recznie malowane kolczyki, lekkie i jedynwe w swoim rodzaju! To istne dzieła sztuki! Zapraszam do obejrzenia i zakupu nowych produktów z kolekcji!

zobaczcie sami:

www.awangardastyle.pl

Jutro zapraszam na smakowite kratkowane spódnice!

20:00, awangardastyle , Nowości w Awangarda Style
Link
niedziela, 22 lutego 2009
Czy znacie coś bardziej insporującego? Czy istnieje wieksza ikona stylu niz Aundrey Hepburn? Czy Powstał w dziejach kina kiedykolwiek pózniej film - o równie zachywających i dopracowanych strojach?( nie liczac "Przemineło z wiatrem") Każdy z Was ma Prawo do własnych preferancji dla mnie jednak - stylizacje w tej ekranizacji są absolutnie doskonałe i niepokojąc, nieprzemijalnie inspirujące!!

10:02, awangardastyle , Inspiracje
Link
sobota, 21 lutego 2009

Równy miesiąc temu napisałam tu:

"mam kilka planów, które chce zrealizować  w najblzszych tygodniach. Tak maluje się Moja Święta lista  :

1) Zdać w terminie zerowym Egzamin z Historii Starozytnej Powszechnej

2) Znależć wykonawce strony

3) Zbudować własne studio fotograficzne w swoim mieszkaniu

4) Ruszyc z Butikiem w połowie Lutego

5) Zdać w pierwszym terminie (31.01.09) Egzamin z st powszechnej ziem polskich.

6) Znaleźć artystów ktorzy chceliby tworzyć do Butiku Awangarda Style"

Z radościa chciałam zauważyć, ze udało mi się zrealizowac wszytkie powyzsze podpunkty!  Jestem niesamowicie szczesliwa!! Los był dla mnie łaskawy! Ale ja nie mam zamiaru osiąś na laurach! Sukcesy mobilizują mnie do dalszych działań..

Jaki jest Plan? Tak jak zawsze Dawać z siebie Wszystko i niczego nie załowac!

1) Studia - pierwsze skrzypce:) Walczyc o stypendium

2) Zdać Parwo Jazdy

3) Zorganizowac Swoją Wystawę i Wrenisaz w Maju

4) Zdać Mature z Historii Sztuki

5) Rozkręcić Butik i Własne Studio Awangarda Style

 A Wam Zycze: nie przeoczyc, żadnych inspiracji i czerpac z zycia ile sie da!  (niech towazyszy Wam moja dewiza zyciowa:)

Inspirujcie sie i bądźcie inspiracja dla innych!

 

Pozdrawiam Księżycowo

Szczęsliwa Nancy Irving:*

www.awangardastyle.pl

09:37, awangardastyle , Nancy Irving
Link
piątek, 20 lutego 2009

Witam Wszystkich!

Nareszcie stało sie.. udało sie!! Ruszyłam po 2 i pół roku planów oczekiwań marzeń.. ruszyłam.. Stałam sie posiadaczką własnej galerii on-line. Narazie co prawda o niewielkim asortymencie, ale cały czas staram sie o to by był on coraz wiekszy.. Własnie wczytuje kolejną Kolekcje projektantki Ankoo oraz kilka spódnic.

Postanowiłam, ze nowy towar będzie wczytywany do butiku w kazdy wtorek i piatek:) jesli dobrze pójdzie równiez i w niedziele. Jednak narzie puki co mogę obiecać nowości w te dwa dni tygodnia..

Zapraszam wszytkich na :

www.awangardastyle.pl i prosze o wyrozumiałość, nie wszytko bowiem jest już tak jak być powinno - staram sie jednak by trafiło na swoje miejsce w jak najszybszyb czasie.

 Mozecie sie spodziewać - podstrony z projektantami oraz kilku stron zdjęć w dziale galeria - w butiku, ale przede wszytkim - nowego towaru od nowych projektantów i inowacyjnych zestawień w dziale second hande.

pozdrawiam ksiezycowo:*

Szczesliwa Nancy Irving!!

22:21, awangardastyle , Awangarda Style
Link

Cała noc przedemną!! Ambicje i Marzenia sa najlepszym wiatrem na me żagle... pre do przodu mi mo zmęczenia i uciązliwie nieskiego transferu! Ładuje zdjęcia dodaje przedmioty.. powli gromadzi sie coraz obszerniejszy asortyment.

Zaczynam juz dzis.. o 20.09 startuje! Awangarda Style !!

 

Zapraszam Serdecznie

Nancy Irving

00:52, awangardastyle , Awangarda Style
Link
środa, 18 lutego 2009
Dodałam własnie nową kotegorie : Projektanci AS - tu będę opisywać moich wspópracownyków, Artystów, którzy zgodzili sie podjąć współprace z Awangarda Style (AS) - i prezentować ich wyroby dostępne w butiku.

20:10, awangardastyle , Awangarda Style
Link
poniedziałek, 16 lutego 2009

Przez ostatnie dni -zajmowałam sie tylko i wyłacznie stylizacją, naświetlenie i tworzeniem zdjęc - do porfolia stawiającym pierwsze kroki na tej płaszczyźnie modelą i modelką! W sobote miałam okazje spotkać sie z Mateuszem - obiecującym modelem:) a w niedziele - z Absolutnie urocza Izą! Zobaczcie sama  oto efekty tej współpracy:

I Iza:

Zapraszam na sesje wszystkie zainteresowane Panie i Panów na sesje zdjęciowe, do porfolia, dla rodziny i przyjaciół, na specialne okazje i na poprawę humoru w szary deszczowy dzień, żeby sie dowoartościować i odkryć w sobie cos nowego - zobaczyc siebie w nowym wcieleniu, nowatorskiej stylizacji bądź poxzuc klimat dawnych lat okrywając sie w strój z epoki..

Zapraszam

pozdrawiam księzycowo

Nancy Irving

Ps. Dziękuje Modelom i Modelka za przemiłe weekndowe sesje:*

10:31, awangardastyle , Sesje Zdjęciowe
Link
piątek, 13 lutego 2009

Dostałam Zlecenie od Mojej Ukochanej Modelki - zrobienie walentynkowej sesji dla Ukochanego...

Zdjęcia w bieliżnie to raczej płaszczyzna nie zbyt dobrze mi znana, z racji umiłowania strojów i przebran.. jestem zwolennikiem zdjęc  nie rozbieranych. Jednak nie można stanąć w miejscu i odciąć sie na wszytko inne! Dlatego też podjęłam sie wyzwania.. No zobaczcie sami:

 

Zapraszam wszytkie zainteresowane Panie na sesję fotograficzną, wiecej informacji - przesyłam idywidualnym zainteresowanym droga mejlową. awangardastyle@o2.pl lub nancy_irving@o2.pl

pozdrawiam księzycowo

Nancy Irving

09:02, awangardastyle , Sesje Zdjęciowe
Link
czwartek, 12 lutego 2009

Dziś w nocy zamiast spać buszowałam z aparetem do wczesnych godzin porannych.. Okazało sie bowiem, ze moja Martucha - nie da rady wyjechac zgodnie z planem wieczorem - ale z powódu złosliwości przedmiotów martwych najwczesniej dopiero rano.. Chcąc wykorzystać jakoś ten czas - zrobiłyśmy sesje:) Sesja insprowana poniekąd sylwetką czarnej dali - przeniesioną do przyszłosci i przekształconą w futurologiczną dive!

Marcia odziana został w nieziemską kreacje autorstwa Nancy Irving - z kolekcji haute couture:P

 

Suknia wykonana została w całosci z niewielkiej ilości aluminium - marki "Jan Niezbędny". Kruj sukni inspirowany jest latam 20 i 40 - nawiązuje do wspomnianej wczesniej Czarnej dali zarówno fasonem kreacji jak i kwiatem - wplecionym we włosy.

*w suknie tej nie wolno sie schylac siadac ani energicznie poruszać powiem grozi to rozwarstwieniem kreacji na drobne elemnety..

15:56, awangardastyle , Sesje Zdjęciowe
Link
 
1 , 2