wtorek, 25 sierpnia 2009

02:00, awangardastyle , z podrózy
Link
niedziela, 16 sierpnia 2009

Jeszcze przed wyjazdem na dotkniete skrajną nędzą polskie warmie - zanurzułam się w kałuży... 

 

Przez chwilkę mogłam być eteryczną najadą.. mitologiczną nimfą leśnych bajorek. Czasami dla odmiany staję po drugiej stronie obietywu, by poczuć na własnej skórze wszelkie niedoskonałosci tej pozycji: oślepiające swiatło, lodowatą wodę, niewygodne stroje, upał i co najgorsze brak sugesti ze strony fotografa - to wszystko daje mi do myslenia, zmieksza moje lodowato chłodne podejscie i pozwala zdobyć się na większą wyrozumiałosć w stosunku do kolejnych modelek... Pozwala też nabrac dystansu do samej siebie. 

pozdrawiam wiedeńsko

Nancy Irving

22:46, awangardastyle , Nancy Irving
Link
środa, 12 sierpnia 2009

Dzisiejsza sesja była wyjątkowa - miałam okazję pracować z przemiłą osobą. Aga - jest uroczą singielką, o zniewalającej figurze..  Juz dawno nie widziałam tak zgrabnej kobiety! Zobaczcię sami:

 w kolorze:

 

pozdrawiam księzycowo

Nancy Irving

23:08, awangardastyle , Sesje Zdjęciowe
Link
niedziela, 02 sierpnia 2009

lata 40 40s lata 20 20s nancy irving

Wybieram się w podróż. Tym razem tylko częściowo literacką... Jadę w dalekie niegdyś pruskie ziemie, By skonfrontować moje literacko- historyczne wyobrażenia na temat potęgi krzyżackiego najeźcy a rzeczywistością. Niestety nie mogę przywdziac powłuczystej szaty i w niej zmiedzać  XIV wiecznych murów najwiekszej krzyżackiej twierdzy Świata, Babcia - odmówiłaby mi wtedy towarzystwa, nie tolerując nadmiaru moich dziwactw.

Mimo to, umieram z podniecenia! Posród kolorowych spódnic ukryłam biografie Mikoła Kopernika, któego postanowiłam poznać od strony nie nukowej, na ile tylko będzie to mozliwe w jego rodzinnych stronach.

Wyruszam podziwiać gotyckie sklepienia, monumetalne mury i przeżywać glorie razem z ukochanym mym Kazimierzem Jagielonczykiem - zdobywcą Malborka.

Wyprawa zapowiada się interesująco - towarzyszkami mej podrózy będę dwie najblizsze mi i najbardziej rózne - kobiety: Moja Mama - wyluzowana 18latka w skórze kobiety w srednim wieku, niemalże tannorektyczka (słoncomaniaczka) i Moja Babcia - dama z XXI wieku. A pośród nich ja - zagubiona wczasoprzestrzeni... Odpoczywam od modelek, nie od fotografii - postanowiłam zająć się fotografią panoramiczną ->Obiecuje więc fotoreportaż z podrózy.

tymczasem pozdrawiam Was wszystkich Księzycowo, 

Wracam za tydzień,

Nancy Irving 

 

15:06, awangardastyle , Nancy Irving
Link