Awangarda Style

wtorek, 03 marca 2009

Zapraszam do Awangarda Style - dzis moja własna autorska kolekcja eleganckich kolczyków i Awangardowych Przeszczepowców! Wielu rzeczy człowiek w zyciu nie jest pewne - ale jedna jest prawda nie zmienna...

W tych kolczykach nie da sie wyjść niezauwazonym (chodzi mi oczywiscie o kolekcje Awangarda).. Testowałam to wiele razy na sobie, wszedzie nieustannie ludzie zwracają na nie uwagę! W autobusie, w sklepie, szkole i na uczelni - Polecam najszczerzej wszytkim odwaznym kobietą!

Aby stworzyc kolekcje z warzyw, bucików czy guzików musiałam sie sporo natrudzic by znależć odpowiednie materiały, wystarczająco awangardowe - by mogły zrobic wrazenie:)

zapraszam do Awangarda Style www.awangardastyle.pl -

 w twórczym szale, Nancy Irving

20:39, awangardastyle , Awangarda Style
Link
piątek, 20 lutego 2009

Witam Wszystkich!

Nareszcie stało sie.. udało sie!! Ruszyłam po 2 i pół roku planów oczekiwań marzeń.. ruszyłam.. Stałam sie posiadaczką własnej galerii on-line. Narazie co prawda o niewielkim asortymencie, ale cały czas staram sie o to by był on coraz wiekszy.. Własnie wczytuje kolejną Kolekcje projektantki Ankoo oraz kilka spódnic.

Postanowiłam, ze nowy towar będzie wczytywany do butiku w kazdy wtorek i piatek:) jesli dobrze pójdzie równiez i w niedziele. Jednak narzie puki co mogę obiecać nowości w te dwa dni tygodnia..

Zapraszam wszytkich na :

www.awangardastyle.pl i prosze o wyrozumiałość, nie wszytko bowiem jest już tak jak być powinno - staram sie jednak by trafiło na swoje miejsce w jak najszybszyb czasie.

 Mozecie sie spodziewać - podstrony z projektantami oraz kilku stron zdjęć w dziale galeria - w butiku, ale przede wszytkim - nowego towaru od nowych projektantów i inowacyjnych zestawień w dziale second hande.

pozdrawiam ksiezycowo:*

Szczesliwa Nancy Irving!!

22:21, awangardastyle , Awangarda Style
Link

Cała noc przedemną!! Ambicje i Marzenia sa najlepszym wiatrem na me żagle... pre do przodu mi mo zmęczenia i uciązliwie nieskiego transferu! Ładuje zdjęcia dodaje przedmioty.. powli gromadzi sie coraz obszerniejszy asortyment.

Zaczynam juz dzis.. o 20.09 startuje! Awangarda Style !!

 

Zapraszam Serdecznie

Nancy Irving

00:52, awangardastyle , Awangarda Style
Link
środa, 18 lutego 2009
Dodałam własnie nową kotegorie : Projektanci AS - tu będę opisywać moich wspópracownyków, Artystów, którzy zgodzili sie podjąć współprace z Awangarda Style (AS) - i prezentować ich wyroby dostępne w butiku.

20:10, awangardastyle , Awangarda Style
Link