Sesje Zdjęciowe

niedziela, 13 czerwca 2010

Po półrocznej przewie (wyłącznie) na miłość, powracam, pełna sił i gotowa do nowych wyzwań.  Przemyślałam wszystko po tysiąc kroć i stwierdziłam, że nie mogę porzucić fotografowania, bowiem sesje napędzają mnie pozytywną radością, dają satysfakcję i poczucie, że robie coś kreatywnego. Dlatego zaczęłam na nowo przygodę z fotografią i stylizacją - rozpoczynając od czegoś zupełnie nowego - Sesji wykonanej na wieczorze panieńskim, dla przyszłej Pani Młodej. Zobaczcie sami:

 

Retro Vintage 20s 30s Gaudii Secesja Sesja Nancy Irving

 

Moje portfolio niebawem ruszy, a tymczasem  zachęcam wszystkich do udziału w sesjach zdjęciowych, dysponuję nowymi stylizacjami i wielkimi pokładami energii:)

Więcej informacji pod jessika.kubasiak@gmail.com o temacie: sesja zdjęciowa.

Pozdrawiam, Nancy Irving

15:30, awangardastyle , Sesje Zdjęciowe
Link
piątek, 09 października 2009

Męskie sesje zawsze są dla mnie problematyczne. Są ciekawym urozmaiceniem mojej pracy - jednak zawsze pojawia się cos niespodziewanego co utrudnia mi wykonanie zadania na czas... Teraz no cóz zawaliłam na całej lini. Za co mojego modela przepraszam - publicznie.

Nie ukrywam, ze zawaliłam z własnego niechlujstwa, nie bede się osłaniać plamą na obiektywie... i brakiem czasu. Proprostu przepraszam za opóznienie

Oto efekty naszej współpracy. Owocne efekty. Uwaga drohie Pani młody Ben Aflec atakuje:

Buzka :*

zapraszam Panów na sesje zdjeciowe

19:00, awangardastyle , Sesje Zdjęciowe
Link
czwartek, 17 września 2009

Przepraszam najmocniej za tą uciązliwą Ciszę! Ależ jestem nieznosna. Obiecuje poprawie się! i choćby nie wiem co się działo - trzy razy w tygodniu będę meldować się - i informowac co w słychać w moim świecie, pokazywać co wydażyło się za moim obietywem i dzielić się z Wami swymi refleksjami.

Wczoraj po dłuższej przerwie - miałam sesję, z absolutnie uroczą dziewczyną.

Temat sesji - Retro, Kolorowo i Hiszpańsko. Z zdjęc hiszpańskich jestem szczególnie zadowolona:)

Pozdrawiam Słodką Kasie, z pod Olkusza.

nancy irving retro numph kolor paleta barw

retro, lata 20 lata 30 kapelusz  

Wiem moi mili, że zalegam z opisem Wiednia, Bratysławy i Wiarmi. po 25 września wynagrodzę wszystko z nawiązką łacznie z nową dostawą zdjęć. Tym czasem uciekam do zakurzonego świata zatęchłych książek i kubków pełnych pleśni.

pozdrawiam księzycowo

Nancy Irving

16:01, awangardastyle , Sesje Zdjęciowe
Link
środa, 12 sierpnia 2009

Dzisiejsza sesja była wyjątkowa - miałam okazję pracować z przemiłą osobą. Aga - jest uroczą singielką, o zniewalającej figurze..  Juz dawno nie widziałam tak zgrabnej kobiety! Zobaczcię sami:

 w kolorze:

 

pozdrawiam księzycowo

Nancy Irving

23:08, awangardastyle , Sesje Zdjęciowe
Link
czwartek, 23 lipca 2009

To fascynujące jak ciekawych ludzi mijamy dzień w dzień nieświadomi ich istnienia. Dziewczyna, która przyszła dziś do mnie na zdjęcia okazała się fascynującą osobą, co wiecej przez dwa lata mijałysmy sie na korytarzu przeklętego liceum nieświadme swego istnienia. Dzisiejsza sesja była czystą przyjemnością, dziękuje Basiu:*

 oto efekty mojej pracy: 

pozdrawiam księzycowo

Nancy Irving

22:54, awangardastyle , Sesje Zdjęciowe
Link Komentarze (1) »
środa, 22 lipca 2009

 

O poranku - przy bladym świetle dnia, rozpoczęłam pracę; stylizacja, rozkładanie studia, układanie akcesoriów i rekwizytów. Lubię mieć wszystko przygotowane wczesniej, jednak nie okłamujmy się najlepsze pomysłu są dziećmi ostanich chwil. Tak też i było tym razem, kiedy to w ostanich minutach przed wyjsciem - po moje modelki, wpadłam na pomysł by "przetworzyć" kamizelkę od garniutu mojego Dziadka - w kobiecą część garderoby - oddającą clubbingowy styl. Są jednak rzeczy, których nie sposób robić w ostaniej chwili, tak było w przypadku malarskiej palety, którą wycinałam o póznych nocnych godzinach, wcześniejszego dnia, poświecając jeden z boków ike-owskiego kartonu.

Oto efekty moich dzisiejszych* wariacji:

 hepburn 60s lata 60 lata 20 20s

Arystka - Fowistka: (Rołs)

paleta kolorów paleta barw retro nancy irving

To dziwne, że akurat teraz gdy zaczytuje sie w podreczniki do historii sztuki i malarstwa trafia do mnie modelka, która prosi o stylzacje "na artystę". Nie mogłam tego inaczej rozegrać. Tyle jest zawodów zwiazanych ze sztuką, że mogłabym je mnożyć w nieskonczoność, jednak zaden z nich nie jest tak barwny i twórczy wizualnie jak zawód malarza. Rołs przebrana w męską niechlujnie zapiętą koszulę malowała farbami olejnymi fowistyczne obrazy, starając się wyzwolić w sobie za sprawa energicznych ruchów ręki- ów dzikie zwierze, o którym opowiadali przedstawiciele tego nurtu. Zabawa była przednia. A te kolory..

 

 

* każdy z nas ma własna chronologie, ja również, dla mie dzień trwa dopuki nie połoze się pać, (chronologi nie polga popołudniowa drzmka)

04:09, awangardastyle , Sesje Zdjęciowe
Link
czwartek, 16 lipca 2009

Z powodu - odrażających problemów z dostępem do interentu powodowanych jak mniemam burzą, z jednodniowym opóznieniem dodaje - zdjęcia z wczoraszej porannej sesji z Madzią. Sesja plenerowa, urokliwa sceneria i żarłoczne komarzyce!!

nancy irving zdjęcia sesje

pozdrawienia dla Madgy G. :)

i dla Was wszytkich :D

Nancy Irving

22:36, awangardastyle , Sesje Zdjęciowe
Link
środa, 15 lipca 2009

Oto Efekty mojej dzisiejszej pracy:

nancy irving sesja zdjeciowa eniczny styl pakiet

nancy irving sesja zdjeciowa eniczny styl pakiet

pozdrawiam serdecznie modelkę Malwinę.

01:02, awangardastyle , Sesje Zdjęciowe
Link Komentarze (2) »
piątek, 10 lipca 2009

Za mną bardzo energiczny dzień - miałam dziś dwie niemalże pod rząd sesje (z 2,5 godzinna przerwa między jedną a druga podczas , której musiałam doprowadzić studio do porządku po wczesnieśniejszej sesji - tak bym swobodnie mogła zaśmiecić jej przy sesji kolejnej, chaos i wszem obecny bałagan podczas tego typu pracy jest nieunikniony),

*Pierwsza sesja - z modelką Karoliną - o tematyce Pin Up Girl:

 nancy irving sesje zdjeciowe pin up girl

pin up retro vintage lata 50

pin up retro vintage lata 50

 

 

*Druga sesja - z Dagmarą - z dwoma stylizacjami retro i jedna Skate:), przy tej sesji po raz pierwszy miałam okazje pracować z wizażystką - Paulinką! Cudowna wspólpraca!

retro vintage sesje zdjeciowe fashion photo nancy irving

Zabawa była przednia! zapomniałam jakie to cudowne gdy człowiek staje za obiektywnem. Ile niekotrolowanej radości i szczescia płynie wprost na człowieka z tego małego wyswietlacza - gdy widzi, ze efekty pracy są zadowalające, że modelka umiejętnie pozuje, a stylizacja wyszła nieźle... To takie nieporównymwalne z niczym poczucie własnej satystfakcji.To prawda, że z czasem przeradza się w sceptycyzm i zwątpienie - co do wartości i walorów własnej pracy, jednak podczas samego aktu kreacji nic podobnego nie ma miejsca:) Jestem tylko ja i radość płynąca z tworzenia!

 

przepraszam, ze dodaje tak pózno, ale wczoraj w nocy blox mocno szwankował, nie wczytwał zdjęc..

pozdrawiam księzycowo

Nancy Irving

08:44, awangardastyle , Sesje Zdjęciowe
Link Komentarze (1) »
piątek, 03 lipca 2009

nancy irving awangardastyle retro styl

 

Juz po wszystkim, przebyłam morza krwawych bitew, setki trupów, stery dat, płomienie gniewu i nienawisci, zdrady i namiętnosci, łzy wstudy i radosci.. a to wszytko na przestrzeni tysiąca lat średniowiecznej epoki, której bieg mogła prześledzić z wielką niedająca sie zaspokoić ciekawością. To fascynujące móc cofając sie w odległe czasy poznać  geneze XX wiecznych sporów terytorialnych Europy. Na moich oczach z mdłęgo motłochu rodziły się króche państewka, wzmacniały granice i przeistaczały się w wielkie niezwycieżone mocarstwa, których bezkonkurencyjność z czasem ustępowała kolenym odrobinkom przeistaczającym się w wielkie rządne ekspansji kolosy.. A walki między tymi organizmamy o skrawki przygranicznych ziem - były zarodkiem konfliktów ciagnących się przez długie wieki, wykraczając daleko poza ramy Sredniowiecznej chronologii! Nie można zrozumieć w pełni dzisiejszych podziałów terytorialnych i antagonizmów między państwowych nie zagłębiwszy się choć na chwile w średniowiecznej historii.

nancy irving retro sesja zdjeciowa

Nie jestem i nie będę prawdopodomnie mediwistą, co więcej do niedawna pogardzałam tą epoką ślepo powtarzając zasłyszane frazesy o epoce ciemności i zacofania, teraz jednak z perspektywy przebytego w niemalżeśredniowiecznych realiach miesiąca z wstydem przyznaje się do powierzchowności w wcześniejszej ocenie.

Zostawiam jednak na chwilę kwestie historii, ( której mimo wakacyjnej przerwy nie mam zamiaru odłozyć na bok) teraz mam kilka tygodni na to by nareszcie zając się tym co kreatywne i odpręzające. Sesja egzaminacyjna to zadziwiający czas w życiu studenta wczesniej nie miałam pojęcia, że jestem w stanie tyle pochłonąć nie będąc w rzeczywistosci wcale głodną i tyle razu odwiedzić ubikacyje z radoscią licząc płytki na ścianie.. Jak kolwiek cudowna i fascyująca nie byłaby historia średniowiecza - nie umiałam skipić się tylko i wyłącznie na niej. Nieustannie naukę przywały mi pomysły zalewające mnie niczym tsunami z każdej strony! Sprawiające, ze podkreślacze - stawały się pisaczkami do kolorowania naszkicowanych projektów : kolczyków, sukienek, zestawów strojów i stylizacja, a także butów...

Teraz mam nadzieje zrealizować niektóre z nich. Po za tym planów i postanowień na lato mam multum! Jednych z nich jest sukcesywne prowadzenie tego bloga, co wiecej mam zamiar zmienić nie co jego chrakter i przekroczyć cięka granice prywatności i niczym linoskoczek stapać po cieńkiej nitce ekshibicjonizmu duchowego obnażając się przed Wami raz po raz z moich refleksji i codziennych doświadczeń.

Nie planuje nic nadzwyczajnego raczej chce cofnąc sie i naprawić to co w pędzie codziennego studyjnego zycia, zepsułam bądź zaniedbałam.

Zaczełam od tego co najważniejsze : od spotkania z bliskimi a tak zaniedbywanymi przezemnie przez ostatni czas ludżmi.. Ann, Justyna, Martusia to początek mojej listy, powoli kalendarz zapełniam planowanymi spotkaniami z innymi drogimi mi ludźmi, których od dawna nie widziałam.

Dzisiaj po raz pierwszy od dość dawna miałam w rękach aparat.. aż mi ręcę zadrżały! Zrobiłam w ramach treningu i własnej przyjemności mojej Martusi sesje plenerową i studyjną. Teraz nie da sie ukryć czeka mnie trudna przeprawa z moim drogim Dyziem, musimy na nowo poznać szlaki, którymi razem wędrowalismy jeszcze nie tak dawno temu, a co wiecej mamy oboje ambitne plany zdobywania - kolejnych stopni na stromych i śliskich schodach doświadczenia i rozwoju artystycznego.

Puki co zmykam, lecz odezwe się szybciej niż mozecie to sobie wyobrazić:)

pozdrawiam księzycowo

Nancy Irving

 

 

 

 

 

02:32, awangardastyle , Sesje Zdjęciowe
Link
 
1 , 2 , 3